O naszej kawiarni

Caramelito
Nasza historia

Caramelito lodziarnia – cukiernia, w której w sposób rzemieślniczy wytwarzamy lody i wyroby cukiernicze z naturalnych, wysokiej jakości składników bez konserwantów i sztucznych polepszaczy. Jesteśmy również kawiarnia w której możesz poznać naszą słodką i wytrawną ofertę.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2004r. od niewielkiej kawiarenki, na zapleczu której powstawały lody i ciasta. Obecnie nasza siedziba znajduje się na Rakowie przy al. 11 Listopada 1/3 w centrum handlowym Estakada. To tutaj powstają i są oferowane nasze wyroby. Całe centrum dowodzenia wraz z produkcją znajduje się na drugim piętrze. Tam powstają lody, torty, ciasta, ciasteczka Caramelito. Na pierwszym piętrze możecie wygodnie i smacznie spędzić czas w naszej kawiarni, która posiada ogródek letni na tarasie. Na parterze stworzyliśmy stoisko cukiernicze, które otwarte jest 7 dni w tygodniu. Niedawno otworzyliśmy w II Alei NMP 28 w Częstochowie cukiernię w której oferujemy nasze produkty.

Miłość do słodkości
Najlepsze lody i desery

Caramelito to miejsce stworzone przez rodowitych Częstochowian Paulinę i Wojtka Kulejewskich, dla wszystkich miłośników słodyczy i dobrej kuchni. Jesteśmy rodzicami dwójki wspaniałych dzieci, które są stałymi bywalcami naszej kawiarni. Jak większość dzieci uwielbiają słodycze, dlatego mamy poczucie odpowiedzialności za to co im oferujemy.

Wierzymy głęboko, że to co jemy wpływa na nasze samopoczucie, zdrowie i naturalną odporność. Dlatego tworząc naszą ofertę, wyszukujemy najlepszych, naturalnych składników. Jesteśmy dumni, że udało nam się stworzyć miejsce, gdzie możecie spotkać się całymi rodzinami. Jesteśmy dumni, że razem z nami tworzą to miejsce ludzie pełni pasji, którzy czerpią z pracy satysfakcję i radość.

Dziękujemy, że jesteście!