O naszej kawiarni

Caramelito
Nasza historia

Caramelito to lodziarnia – cukiernia – kawiarnia, w której w sposób rzemieślniczy wytwarzamy lody
i wyroby cukiernicze z naturalnych, wysokiej jakości składników bez konserwantów, sztucznych polepszaczy i stabilizatorów.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2004r od niewielkiej kawiarenki, na zapleczu której powstawały lody i ciasta. Od samego początku kierowaliśmy się ideą, że nasze wyroby będą oparte na naturalnych składnikach, prawdziwej śmietanie, jajkach i tradycyjnym maśle. Dzięki takim składnikom, trzymaniu się zasad prawdziwego rzemiosła oraz doświadczeniu, uzyskaliśmy smak naszych wyrobów, który z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem

Niewielką kawiarenkę z zapleczem szybko trzeba było przebudować i przeorganizować . Obecnie
w centrum handlowym Estakada znajdujemy się na trzech poziomach. Pracownia cukiernicza
o powierzchni  300m2 znajduje się na drugim piętrze. Piętro niżej znajdziecie naszą kawiarnię
z ogródkiem letnim na tarasie, łącznie ponad 250 miejsc siedzących. A na parterze stworzyliśmy
stoisko cukiernicze otwarte 7 dni w tygodniu, na którym pracowania oferuje swoje cukiernicze wyroby. Dodatkowo w sezonie letnim otwieramy nasz sezonowy punkt lodowy zlokalizowany
w II Aleji NMP 26.

Miłość do słodkości
Najlepsze lody i desery

Kawiarnia Caramelito to nie tylko lody i słodkości, ale również dania wytrawne, wina, alkohole i  koktajle. O każdej porze dnia przywitamy Cię z uśmiechem i odpowiednią ofertą. Znajdziesz u nas pożywne śniadania, oraz wiele ciekawych pozycji na lunch lub kolację. W naszej wytrawnej ofercie znajdziesz makarony, naleśniki, sałatki i bajgle własnego wypieku.

Jeśli jesteś zainteresowany organizacją przyjęcia okolicznościowego lub spotkania biznesowego wystarczy, że  do nas zadzwonisz, ustalimy szczegóły i zarezerwujemy odpowiednią przestrzeń.

Caramelito zostało stworzone dla Was, abyście mieli swoje miejsce spotkań. Życzymy Wam, abyście zawsze czuli się u nas dobrze i swobodnie.